Stratejik Sunum Tasarımı

Stratejik sunum tasarımı, iş dünyasının düşünce şekline odaklı, doğru dinleyici analizi yapan, geniş yaratıcılık ve bir çok problem çözme tekniği barındıran bir süreçtir. Bir sonraki sunumunuzun vasat geçmesine izin vermeyin. Kariyeriniz bu sunumun başarısına endeksli olabilir.


Şirket İçi Sunum Tasarımı

Sunumu her ne kadar kendi çalışma arkadaşlarınıza yapsanız da, onların da sizin fikirlerinizi anlaması ve benimsemesi oldukça önemli. Net, kolay anlaşılır iletişim ve ikna edici bir sunum, kariyerinizde emin adımlarla yükselebilmeniz için sahip olacağınız en gerekli donanımlardan biridir. (Aynı zamanda çalışma arkadaşlarınızın sizi daha da çok sevmesini sağlar!)

Yatırımcı Sunumu Tasarımı

Üç ay sonra Londra’da firmanızı yılın en büyük yatırımcı zirvesinde temsil edeceksiniz. Ancak sizinle birlikte onlarca firma daha aynı kişilere benzer konularda sunum yapacak. Hanginiz akılda kalacaksınız? Özellikle de sunum dosyasını önden katılımcılar ile paylaşacaksanız, kesinlikle fark yaratacak bir sunuma ihtiyacınız olacak. Aksi halde bütün vaktiniz boşa gidebilir.

Ürün / Hizmet Lansman Sunum Tasarımı

Siz ve ekibiniz geçtiğimiz bir kaç ay boyunca elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Sayısı belirli olmayan uykusuz geceler geçirdiniz. Lansmanın başarısı, yapacağınız sunuma dayanıyor. Orta halli bir sunum yaparak bu heyecanı yok etmeyin. Aksine, bu lansmanı herkesin aklında kalacak ve uzun vadeli etki yaratacak bir fırsata dönüştürün.

Yönetim Kurulu Sunumları

Şirketinizde tüm departmanların faaliyetlerini anlatacağı toplantıda siz kendi bölümünüzü temsil edeceksiniz. Toplantı bütün gün sürecek ve ardı arkası kesilmeyen veriler ve rakamlar havada uçuşacak. Günün sonunda sizin hem bireysel hem de bölüm olarak yaptıklarınızın akılda kalmasını nasıl sağlayacaksınız?

Finansal Doküman Tasarımı

Bulunduğunuz sektöre göre farklı dönemlerde finansal dokümanlar hazırlamak zorunda olabilirsiniz. Ama zaten kimse bu belgeleri okumuyor değil mi? Yanlış. Bazıları diğerlerinden daha fazla okunuyor ve akılda kalıyor. Sizin dokümanlarınız ilgili kişilerin masalarının üzerinde mi duracak, yoksa ofis sehpasında kahve altlığı olarak mı kullanılacak?