Sunum hazırlarken en az sürede en çok verimi alabileceğiniz PowerPoint teknikleri webinar kaydını ve diğer kaynakları bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, QR kodunu okutarak veya sayfanın altındaki formu doldurarak, haftalık ücretsiz e-posta listesine de kayıt yapabilirsiniz.

İleri Seviye PowerPoint Tekniklerini Bilmek Neden Önemli?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, sunumlar sadece sözcükler ve görsellerin bir araya getirildiği basit slaytlar olmaktan çıktı. Şimdi, bir sunum bir hikaye anlatma aracı, bir etki yaratma fırsatı ve bir marka oluşturma platformu haline geldi.

Eğer siz de PowerPoint ile sıradan sunumlar yapmaktan sıkıldıysanız ve ekibinizin ya da müşterilerinizin etkileşimini artırmak istiyorsanız, bu ve benzer webinarlarda anlatılan noktaları uygulayarak, sadece ‘iyi’ değil, ‘olağanüstü’ sunumlar yapabilecek stratejiler ve yönergeler öğrenebilirsiniz.

Bu sayfada, sadece webinar kaydını değil, aynı zamanda sunumlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak bir dizi ek kaynak da bulacaksınız. Sunum kontrol listesi, tıpkı bir pilotun uçuş öncesi yaptığı gibi, sunumunuzun ‘kalkış’ ve ‘inişini’ sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Ayrıca, göz alıcı görseller için kullanabileceğiniz ücretsiz görsel siteleri listemi ve sunum tasarımı ve etkili iletişim hakkında kapsamlı bilgiler içeren kitabımı da inceleyebilirsiniz.

Siz de sunumlarınızı sıradanlıktan sıyrılmış, etkileyici ve unutulmaz kılmak istiyorsanız, başlamak için daha iyi bir zaman olamaz.

Webinar Kaydı (Video)

Sunum Kontrol Listesi (PDF)

Ücretsiz Görsel Siteleri

Fark Yaratan Sunumlar Kitabım

Profesyonel Sunum Desteğine İhtiyacınız Mı Var?

Kurumsal Sunum Eğitimi

Ekiplerinize etkili iletişim becerileri kazandırın ve her bir sunumu, hem bireysel hem de kurumsal başarı için bir sıçrama tahtasına dönüştürün.

Profesyonel Sunum Tasarımı

Yüksek kaliteli görseller ve slaytlar ile, sizi ve mesajınızı dinleyicilerinizin zihninde tutacak, akılda kalıcı bir izlenim yaratın.

Haftalık Sunum Tüyosu
(Ücretsiz E-Posta)

Düzenli e-posta listesine dahil olduğunuzda, yeni makaleler ve sunum tüyoları doğrudan posta kutunuza gelecek. Tabii ki, bilgileriniz kimse ile paylaşılmayacak ve istediğiniz an kolaylıkla gönderimleri durdurabilirsiniz.

* gerekli alanlar

Intuit Mailchimp